AnarchyMu Online Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Optimus
Posts : 6
Join date : 2017-10-04

Никой ли не ги тества???? Empty Никой ли не ги тества????

Wed Oct 04, 2017 1:55 am
На итем без лък 4 лайфа сложих и фелна 4 пъти според мен като фармим от земята камъни трябва да има по малък файл, особенно при Life..
avatar
Admin
Admin
Posts : 8
Join date : 2017-09-25
http://anarchymu.forumotion.eu

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Wed Oct 04, 2017 6:54 pm
Здравей, благодаря за поста. Всеки от нас ги е "тествал", в сайта е описан success процента колко е и информацията е реална.
avatar
Optimus
Posts : 6
Join date : 2017-10-04

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Wed Oct 04, 2017 8:34 pm
Добре нека е реално обаче 5 лайфа и нито 1 да не хване за итем без лък е лошо. + това 2 левъл крила правим на 60% без ексл итем и от 6 опита вижте и логовете ако искате нито 1 не стана.
6 чифта крила 1 левъл заминаха 2 от опитите бяха 60% и 55% и фелва.. доста нереално в доста сървъри съм играл подобни рейтове и си е ок тук мисля е малко пресилено, защото нестига че трябва да си направим с МЛ а и фелва и за обикновени крила доста.
avatar
Admin
Admin
Posts : 8
Join date : 2017-09-25
http://anarchymu.forumotion.eu

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Wed Oct 04, 2017 10:36 pm
Всеки втори в сървара е с втори левел крила, има и няколко чифта с игнор. Това е първият път в който някой ми казва нещо подобно за лайфовете. Ще проверим отново всичко, но според мен просто не си късметлия. Благодарим за мнението, ще го вземем в предвид.
avatar
Optimus
Posts : 6
Join date : 2017-10-04

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Thu Oct 05, 2017 1:13 pm
Благодаря.. това искам просто да проверите колко шанс имат крила до 60/70/80% защото съм сигурен че под 90 фелва прекалено, а попринцип трябва да има шанс дори при 20% а тук има точно нулев.. всякаш е 0% никакъв шанс. Между другото днес врътнах пак едни мисля на 25% беше елф крила с лък и хпрек1% и пак фелна, еба* го в късмета аз. Smile
avatar
Admin
Admin
Posts : 8
Join date : 2017-09-25
http://anarchymu.forumotion.eu

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Thu Oct 05, 2017 1:17 pm
Разгледахме въпроса, ще увеличим success rate на итеми без luck с 5%. Машината за момента няма да се променя.
avatar
Optimus
Posts : 6
Join date : 2017-10-04

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Sat Oct 07, 2017 2:36 pm
Нз човек вижте си логовете ви каам врътнах 20 чифта крила и нито един не стана, ся не ми казвай че всичко е наред моля ти са.
Кат ше играйм да играйм за нещо.. Само на 90% да са праят крила тва за мен не е нормално!
Дося не съм изкарал крила 2 левъл тва няма общо с лъка тва е от самия конфиг за крила а именно:

/////2LevelWingsSuccessRate = 60    // 2 Level wings success rate /////
тря да е 80% или 90%
не съм тук да оплювам може така да изглежда но не!
Мое и да питате в сървъра тъй по админски да се интересувате малко не да ми казвате че всички имали крила. (Моите крила са ми подарък дори)
Айде очаквам малко интерес щот само ми спамите тук че всичко е окей и накрая пак фелва и взех да превъртам вече!

PS. Тва е последния ми пост по тоя въпрос а вече вие си знаете кво да правите с сървъра, няма да ви тровя повече но се надявам да разбирате какво ми е да събирам аз кат глупав да прая крила и накрая кво 20 чифта ( може би и повече) тва са 400 мил зен ако ги продавам по 20 милиона в магазина вместо да ги въртя...
PS2. Ако не мислите да правите нищо по въпроса просто трийте и темата и да приключваме.
Sponsored content

Никой ли не ги тества???? Empty Re: Никой ли не ги тества????

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum